Stand-up Poznań zaprasza: Kopiec, Socha, Ratajczak, Kutek

Zapraszamy na kolejną edycję stand-upu w BaRocku, tym razem wystąpią dla Was:

Karol Kopiec:
Improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku. 

"Czarnol4s" to program Karola Kopca, w którym podejmuje się tematów sexu czy kościoła w Polsce ze specyficzna dla siebie lekkością wchodzenia w świat abstrakcyjny. Nie zabraknie więc przy tym tematów o zwierzętach i owadach. Ta z pozoru nie łącząca się mieszanka przepleciona zostanie niewidzialną siecią połączeń i skojarzeń.

Karol po raz ostatni wystąpi w Poznaniu ze swoim programem "Czarnol4s"

Mateusz Socha:
przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal

Darek Ratajczak:
Komik pochodzący ze Swarzędza, marzy żeby kiedyś być słynniejszy niż tamtejsze meble. Na scenie poza stand-upem można go spotkać jako improwizatora w poznańskiej grupie Stereo. Jego domena to krótkie żarty, niekiedy zrozumiałe tylko dla niego.

imprezę poprowadzi jak zwykle, jak zawsze Michał Kutek

informacja o biletach wkrótce

UWAGA:
wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych!

Poznań

Stand-up Poznań zaprasza: Kopiec, Socha, Ratajczak, Kutek

20:00 23 maja 2018
BaRock Club, Wielka 9, 61-774 Poznań

Na wydarzeniu wystąpi