Stand-up Polska na żywo w Internecie!

A pamiętasz, jak jeszcze istniała alternatywa: wyjść z domu lub obejrzeć coś fajnego w TV? No to teraz już nie ma żadnej z tych opcji, bo przecież wychodzić nie wolno, a w TV to i tak nigdy nie było nic fajnego...
Dlatego wychodzimy naprzeciw niespełnionym oczekiwaniom i proponujemy rozwiązanie obydwu problemów! Zostań w domu i obejrzyj nasz program "Stand-up Polska na żywo w Internecie"!

Przygotowaliśmy kilka formatów, w których zaprezentują się Cezary Jurkiewicz, Maciej Buchwald, Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec, Sebastian Rejent, Maciek Adamczyk oraz Łukasz Kowalski. Ale nie zabraknie też występów stand-upowych, których jeszcze nie widzieliście! Dodatkowo oglądający będą mieli wpływ na to, co się w programie wydarzy, ponieważ jednym z segmentów będzie telegra!

FAQ
"Ostatnio, jak chciałem obejrzeć taką transmisję, to niestety mi coś wypadło i nie zdążyłem... co w takim wypadku?"

- Bez obaw! Transmisja będzie dostępna do ponownego obejrzenia przez 24 godziny od jej zakończenia! Jeśli w jej trakcie będziesz musiał przerwać oglądanie, bez problemu będziesz mógł obejrzeć wszystko jeszcze raz. Dodatkowo oferujemy wersję premium – lepsza jakość i możliwość oglądania nawet 7 dni po premierze!

Masz jakieś wątpliwości? Śmiało pisz w wiadomości prywatnej na nasz fanpage! Odpowiemy na wszystkie pytania! I bądź z nami już 27 kwietnia o godz. 21:00!

Wydarzenie online

Stand-up Polska na żywo w Internecie!

21:00 27 kwietnia 2020
15zł