Stand-up Polska na żywo! - odc.2

Jeszcze nie tak dawno temu występowaliśmy przed Wami na scenach klubowych. Tym razem zrobimy dla Was coś w Internecie. Zobaczcie ekipę Stand-up Polska w nowej, pachnącej odsłonie. Prosto z wynajętego studia wjeżdżamy na żywo z nowym formatem!

Przed nami druga edycja naszego programu rozrywkowego „Stand-up Polska na żywo”! Wszystko zaczyna się przy biurku, za którym zasiądzie kapitan tego rejsu - Antoni Syrek-Dąbrowski. Każdy szanujący się gospodarz potrzebuje też prawej i lewej ręki. W tych rolach zobaczymy Maćka Buchwalda i Łukasza Kowalskiego. Nie zabraknie też dzielnych korespondentów. Będą głupkowate skecze, nieoczekiwani goście, pieszczące serduszko segmenty familijne, a nawet wstrząsające dla mózgu interaktywne audiotele. Spodziewajcie się niespodziewanego!

Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciej Buchwald, Cezary Jurkiewicz, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk, Bartek Walos oraz Łukasz Kowalski.

FAQ
1. Skąd wziąć kod, umożliwiający oglądanie transmisji?
Kody do transmisji wysyłane są tylko osobom, które zakupiły bilety na stronie kupbilecik.pl. Znajdują się one w mailu zwrotnym, potwierdzającym zakup biletu. Osoby, które zakupiły bilety na PlayLive.net nie otrzymują kodów, wystarczy jedynie zalogowanie się na stronie w dniu transmisji, nie wcześniej, niż 2h przed emisją. Transmisja rozpocznie się automatycznie o planowanej godzinie.

2. Co jeśli nie otrzymasz maila potwierdzającego zakup biletu?
Sprawdź folder ze spamem. Jeśli nie znajdziesz tam maila, koniecznie skontaktuj się z bileterią, na której kupowane były bilety. Bilety kupione tuż przed, lub w trakcie emisji programu, mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Nie przejmuj się, możesz oglądać transmisję od początku. W zależności od zakupionego biletu transmisja jest dostępna przez 24h lub tydzień po zakończeniu emisji.

3. Czy transmisję można oglądać za granicą?
Tak jest, nie ma żadnych ograniczeń terytorialnych.

4. Jaka przeglądarka jest zalecana do oglądania transmisji?
Przeglądarką polecaną jest Chrome, ale nie oznacza to, że na innych nie będzie można oglądać transmisji.

5. Czy po zakończeniu transmisji będzie można ją ponownie obejrzeć?
Tak. Bilety w cenie 9zł umożliwiają obejrzenie transmisji do 24h po jej zakończeniu. Bilety w cenie 15 zł umożliwiają obejrzenie transmisji do tygodnia po jej zakończeniu.

6. Czy w trakcie emisji można cofać transmisję?
Tak.

7. Jak długo będzie trwać transmisja?
Program trwa ponad godzinę.

8. Czy można spodziewać się występów stand-up?
Nie. Program nie ma charakteru stricte stand-upowego. Nie wykluczamy jednak pojawienia się krótkich segmentów z archiwalnymi występami komików, które jeszcze nie były nigdzie publikowane.

9. Gdzie zgłaszać problemy techniczne?
O ile problemy techniczne nie zależą od szybkości łącza, jakości sprzętu i warunków niezależnych od nadawcy, należy je zgłaszać do supportu PlayLive, dostępnego cały czas, pisząc maila na adres: support@playlive.net