Stand-up Pijanej Czapli / Kowalski & Sztygowski & Sumowski

Siema Olsztyn!

"Nieudana Trasa", to projekt nieznanych komików, ale gwarantujących dwie godziny komedii.

Imprezę poprowadzi: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Wystąpią dla Was:

Łukasz Kowalski
Kiedy ludzie widzą go w kościele, myślą Jezus. Kiedy widzą go w telewizji, myślą Janosik. Kiedy widzą go na ulicy, kiedy pije kubek świeżej kawy z dodatkiem mleka sojowego, myślą debil. Kiedy podchodzą do niego spytać kim jest? Okazuje się, że jest głuchy. Jeżeli jesteś ciekawy, co słychać u głuchego, to kup mu aparat słuchowy. Należy do ekipy Stand-up Cisie.

Robert Sztygowski
Chłopak z najmniejszej miejscowości ze sceną stand-up'ową w Polsce i być może na świecie, czyli z Cisia. Występuje w stand-up'ie już prawie rok, a ostatnio założył swoją stronę 'komika' w internecie, więc teraz to już potwierdzone, że na pewno nim jest. Jeżeli lubicie bezkompromisowe, ostre, pełne energii występy, to Robert raczej Wam się nie spodoba. Jest raczej spokojnym gościem, introwertykiem, mądry i głupi jednocześnie. Bardzo nie lubi pisać swoich opisów w trzeciej osobie, stąd możliwe Wasze uczucie, że ta zapowiedź jest trochę niezręczna. Ale jest one oczywiście mylne, to bardzo profesjonalny opis, pozbawiony wad i mankamentów. Także podsumowując, dobry chłopaczyna z niego, przyjdźcie, zobaczcie, nie rozczarujecie się. A jak się rozczarujecie, no to trudno, co zrobisz, takie życie.

Rafał Sumowski
Ciągle i niestrudzenie poszukuje świętego spokoju. Występami próbuję chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Nieskutecznie. Prowadzi sceny stand-upowe w Radomiu i na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych i wnikliwych, a zarazem wytrwałych, którzy czytają opisy komików, odwdzięczając się im za to, tak długimi zdaniami złożonymi, jakie akurat w danym momencie przychodzą mi do głowy.

Wydarzenie tylko dla osób dorosłych.

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu występu na bramce)
Dostępne:
1. www.kupbilecik.pl/impreza-32543-standup.warmia.olsztyn.html
2. Sklep Muzyczny RIFF (ul. Prosta 39)
3. Księgarnie Książnica Polska (ul. Jagiellońska 33/82, ul. Kołobrzeska 5, pl. Jana Pawła II 2/3)
4. MOK (ul. Erwina Kruka 3, ul. Stare Miasto 24/25)

Olsztyn

Stand-up Pijanej Czapli / Kowalski & Sztygowski & Sumowski

20:00 12 grudnia 2018
Pijana Czapla, ul. Górna 1, Olsztyn