Stand-up Online: Szumowski / Borkowski / Zalewski i inni

Głodni stand-upu i rozrywki na żywo? Imprezy odwołane ze względu na pandemię? Coś strzyka między czwartym a piątym kręgiem? Z tym ostatnim nie pomożemy, ale na pierwsze dwa zagadnienia przedstawiamy nasze lekarstwo - STAND-UP ONLINE.

Zapraszamy, jak świat długi i szeroki, przed ekrany telefonów i komputerów. Już 20.03 udostępnimy Wam stream ze specjalnie przygotowanego występu stand-upowego, przeprowadzonego w klinicznie antyseptycznych warunkach.

Co najważniejsze - sami będziecie mieli za pomocą czatu wpływ na poruszane tematy, gdyż przewidujemy fragment panelowy, podczas którego odpowiemy na Wasze palące kwestie, zwłaszcza jeśli palącymi kwestiami są dzieci, dzieci nie powinny palić.

Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, przygotujcie herbatkę w ukochanym kubku i cieszcie się ekskluzywną rozrywką bez wychodzenia z domu.

20.03 na żywo i przed ekranem zaprezentują się:
Piotrek SZUMOWSKI
Jasiek BORKOWSKI
Bartosz ZALEWSKI
oraz:
Mieszko MINKIEWICZ
Karol MODZELEWSKI
Paweł CHAŁUPKA
jako goście:
Abelard GIZA
Wiolka WALASZCZYK
Waldek NOWAK
Cezary JURKIEWICZ
Bartek WALOS

Zapraszamy serdecznie!
____________
Link do strony streama:
http://standupnolimits.ppv-stream.pl/
---------------------
Bilety pierwsza pula 5 zł. do wyczerpania. Kolejne dodamy gdy możliwości nam zezwolą. Prosimy o obserwowanie wydarzenia a także o wybaczenie przy kłopotach technicznych - strona sporadycznie się zacina.
II pula biletów 8 zł
III pula biletów 10 zł

Warszawa

Stand-up Online: Szumowski / Borkowski / Zalewski i inni

20:00 20 marca 2020
Centralna Spółdzielnia Komediowa, Żurawia 22, 00-515 Warszawa