Stand-up: Nowi Ludzie By Się Przydali • Gdańsk

Co Wam powiem. W stand-upie jak na OIOMie po ustawce - same opatrzone twarze.

Jak to podsumował jeden z najwybitniejszych polskich komików:
"Nowi ludzie by się przydali."

Oto oni, przyszłe gwiazdy, młodzi, głodni, krążący jak wilki wokół zaśnieżonych wiosek. Jeśli szukacie komedii nieskażonej heheszkowaniem na miarę spoconych memów sprzed 5 lat, jeśli stand-up o tym że panienki mają dużo rzeczy w torebkach to już nie dla Was, jeśli w końcu chcecie zobaczyć kogoś nowego mówiącego o nowym, to nie wahajcie się nawet na sekundę.


Wystąpią:

Dalia Hnedi - osiadła w Łodzi, rodem z Poddębic, miejscowości tak uprzejmej, że sama ustawia się w hierarchii pod Dębicami. Wnosi na scenę niepowtarzalny styl, wielowątkową narrację i figurkę lokaja z porcelany, w sumie nie wiem dlaczego. Uważajcie na nią - będzie kimś. Pewnie podpalaczem.


Kuba Łaszkiewicz stand-up - okręt flagowy Słupska, cieszy się odrobinę dłuższym stażem od reszty ekipy, ale w sumie on cieszy się z wszystkiego, bo pozytywny z niego gość. Zręcznie niczym trzmiel skacze sobie z tematu na temat, kąśliwy jak mały biskwit i celny jak szwajcarski łucznik strzelający do jabłek.

Szymon Jaworski "Keton" - Ten trzeci.

Całość poprowadzi nie kto inny jak Bartosz Zalewski, który pisze te opisy, więc nie będzie strzępić ryja na swoją chwałę.

-------------------------------------
Program przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Gdańsk

Stand-up: Nowi Ludzie By Się Przydali • Gdańsk

20:00 7 października 2019
Bunkier, Olejarna 3, 80-843 Gdańsk

Na wydarzeniu wystąpi