Stand-up Gniezno! Magda Kubicka | Arkadiusz Pan Pawłowski

No cześć! Widzicie? Nie, to nie halucynacje, już 20.02 w Dobry Browar pojawią się prawdziwi artyści polskiej sceny komediowej! W niezwykle klimatycznym gnieźnieńskim lokalu wystąpią:

Magda Kubicka - zaprezentuje swój nowy program: "Love me Tinder", który jest... spoko, bardzo spoko. Mało tego, ten materiał jest PRZEEEEEESPOKO! Poza tym w ogóle Magda jest spoko.

Arkadiusz Pan Pawłowski - Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP2, Comedy Central.

Imprezę poprowadzi znany i (mniej lub bardziej) lubiany Kuba Ryska stand-up, który na scenie stanowi alternatywę do czegokolwiek, co się tylko na język nawinie ;)

Fajnie? No właśnie! ♥

My też się cieszymy i już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!

Gniezno

Stand-up Gniezno! Magda Kubicka | Arkadiusz Pan Pawłowski

19:30 20 lutego 2020
Dobry Browar, ul. Grzybowo 34, 62-200 Gniezno