Stand-up Gliwice: Rafał Banaś, Jacek Stramik

Wojtek Pięta oraz Stary Browar zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią:

Rafał Banaś - „Samozwańczy Szakal” to najnowszy program Rafała i zarazem pierwsza część zapierającej dech w piersiach fantastycznej trylogii o losach mordeczki na planecie Ziemia, a konkretniej jej małej części nazwanej skromnie Polską. W pierwszej części zobaczycie jak Szakal staje oko w oko z cyklopem pod żabką oraz po raz pierwszy konfrontuje się ze swoim arcywrogiem „Aleksem”. Podczas występu nie zabraknie oczywiście efektownych ciosów, prądu i krzeseł.

Jacek Stramik - Literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie. W Gliwicach zaprezentuje swój najnowszy materiał, który zatytułował "Nie ma Ukraińców i nie ma rusztowań".

Gospodarz sceny: Wojtek Pięta
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

Bilety dostępne on-line.
cena: 30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu wydarzenia
https://standupbilety.pl/event/382_stand-up-gliwice-rafa-bana-jacek-stramik#buyTicket
-----
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

Gliwice

Stand-up Gliwice: Rafał Banaś, Jacek Stramik

19:00 19 lutego 2019
Stary Browar, Piwna1 b, 44-100 Gliwice
30-40zł