Stand-up Giżycko / Antoni Syrek-Dąbrowski & Maciek Adamczyk

Zapraszamy na kolejny stand-up w Puzzlach Smaku. Tym razem wystąpią komicy z grupy Stand-up Polska: ANTONI SYREK-DĄBROWSKI oraz MACIEK ADAMCZYK, którzy żegnają się ze swoimi programami. To ostatni moment, żeby zobaczyć je na żywo. Całość poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

ANTONI SYREK-DĄBORWSKI - "NORMA"
próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobry człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.

MACIEK ADAMCZYK- "NALEŻYTA STARANNOŚĆ"
jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach, ze stoickim spokojem, szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego. Wyciąga je na światło dzienne ale jednocześnie serwuje im kubek dobrego kakao. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych, domowej kuchni oraz samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka. W toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż w Inetrnecie)
40 zł (w dniu występu)

Giżycko

Stand-up Giżycko / Antoni Syrek-Dąbrowski & Maciek Adamczyk

20:00 27 stycznia 2019
Puzzle Smaku, Pasaż Portowy 11, 11-500 Giżycko