Stand-up Ełk / Bartosz Gajda & Adam Sobaniec

Zapraszamy na 13 odsłonę stand-upu w Restauracji Między Wierszami.
Tym razem na scenie BARTOSZ GAJDA oraz ADAM SOBANIEC. Całość poprowadzi ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.
----------------------------------------------------------------
ADAM SOBANIEC
Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony.
Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem.
Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.
www.facebook.com/SobaniecAdam

BARTOSZ GAJDA
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.
www.facebook.com/bartoszgajdaofficial

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
www.facebook.com/jajaksa

Bilety:
25 zł (I pula - przedsprzedaż) - dostępne w restauracji o raz w sieci od 12.02
30 zł (II pula)
35 zł (na bramce w dniu występu)

Ełk

Stand-up Ełk / Bartosz Gajda & Adam Sobaniec

20:00 25 lutego 2019
Restauracja Między Wierszami, Nadjeziorna 2g, 19-300 Ełk