Stand-up: Cezary Ponttefski "Klub27" • Bydgoszcz + Kwiatkowski

Klub27 to nowy materiał Cezarego o próbach rozumnego wkraczania w poważniejsze rejestry dorosłości. Jest to stylowa i bekogenna, choć gorzka miejscami analiza dotychczasowych poczynań z perspektywy młodego neurotycznego typa żyjącego nowożytnej Polsce. Trochę refleksji, trochę odkrywanie mroczniejszych kart historii, trochę też żartów typowo durnych, nie ma co się też przepompowywać z ważną treścią. Głównie to kminienie nad tym jak godnie przeżyć ten rok klątwy wieku lat 27 i nie dołączyć w międzyczasie do Curta Cobaina i Amy Winehouse gdzieś tam spoglądających teraz na nas z nieba i uśmiechających się, bo się pewnie naćpali czy coś. No i beka żeby była też, tu nacisk na to też położony jest mocny, bo to w życiu liczy się najbardziej w ostatecznym rozrachunku, oraz przyjaźń, miłość i nienawiść do muzyki reggae.


15.09.2020r. godz.20:00
Estrada
ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz


Oprócz Cezarego pojawi się także w roli serdecznego koleżeńskiego wsparcia wspaniały komik Tomasz Kwiatkowski z programem "Pozdrawiam cieplutko, Tomesio".W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Bydgoszcz

Stand-up: Cezary Ponttefski "Klub27" • Bydgoszcz + Kwiatkowski

20:00 21 października 2020
Estrada stagebar, ul. Dworcowa 51 (wejście od strony rzeki Brdy, bulwaru), 85-009 Bydgoszcz

Na wydarzeniu wystąpią