Stand-up Bartoszyce / Bartosz Gajda & Adam Sobaniec

Zapraszamy na kolejny stand-up w Wiraż Pubie.
Zobaczycie komików, którzy po raz pierwszy pojawią się na wirażowej scenie stand-upu. Wystapią: BARTOSZ GAJDA oraz ADAM SOBANIEC. Całość poprowadzi ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ.

-----------------------------------------------
ADAM SOBANIEC
pochodzi z Piotrkowa, ale na co dzień mieszka w Łodzi. Jest jedynym człowiekiem, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. W swoim występie opowiada o ludzkiej głupocie, również własnej, bo nic co ludzkie nie jest mu obce.

BARTOSZ GAJDA
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.
-------------------------------------
Bilety:
20 zł (przedsprzedaż - I pula 50 biletów)
25 zł (przedsprzedaż - II pula biletów)
30 zł (na bramce)

Bartoszyce

Stand-up Bartoszyce / Bartosz Gajda & Adam Sobaniec

20:00 21 lutego 2019
Wiraż PUB, Plac Dworcowy 5, 11-200 Bartoszyce