Stand up # 3 w Ministerstwie

Obywatele !!!
Kolejny raz was zaskoczymy , Kolejny najlepszy Stand Up w Miescie ! w najlepszym Lokalu w mieście!!!

Bilety dostepne w Lokalu oraz na Ekobilet.pl

tym razem aż 3 Komików i to jakich !!!!

Ipkis - Stand-raper, gość się przedstawia ksywą , więc musi być raperem. Zna też takie słowa jak "elo", "elo mordo" i "przeliteraturalizowane". Hip-hopowcem jest od prawie 20 lat i pewnie dlatego o nim nie słyszałeś ale nie przejmuje się bo ulica jest zawsze z nim (nosi w kieszeni kawałek asfaltu). Rozśmieszał od dziecka - głównie śmiali się z niego - dlatego od prawie trzech lat zajmuje się stand-upem, żeby śmiać się z innymi. Ma na koncie kilka sukcesów w internetach i na scenach, występował u boku takich gwiazd jak: Lotek, Giza, Piasecka, Rutkowski i Janusz, tak ten Janusz od którego wszystko się zaczęło. Co się zaczęło. Janusz nie chce powiedzieć. Do Was przyjeżdża z premierowym materiałem pt. "Bunkrów nie ma ale pamiętam powrót"


Adam Małczyk o sobie:

Na scenie jestem już od 22 lat i jako komik przeszedłem wiele dróg. Stand Up jest dla mnie kolejną formą wyrazu artystycznego, ale przede wszystkim jest to kolejna możliwość do spotkań z publicznością. To jest moje paliwo, to jest moja energia, to mnie nakręca do działania. A w stand up-ie kontakt z publicznością jest najbardziej żywy i prawdziwy. Mój debiutancki program „Z własnej autopsji” napisało życie, a jak wiadomo życie pisze najlepsze scenariusze, ja to tylko ubieram w słowa. Myślę sobie, że jak ktoś debiutuje w moim wieku to po prostu trzeba przyjść i się z niego pośmiać 🙂


Wojciech Mistarz: Człowiek wielu talentów: Komik, raper i... ratownik medyczny. Już sama ta mieszanka wydaje się dość zabawna... a o czym gada to już musicie posłuchać!

Zabrze

Stand up # 3 w Ministerstwie

20:00 13 czerwca 2019
Ministerstwo Śledzia i Wódki, Wolności 259b, 41-800 Zabrze

Na wydarzeniu wystąpi