Stand-Up w Vertigo: Leja, Kasparek, Wójtowicz

Krzysztof Kasparek - 
Członek grupy Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Niedawno skończył 30 lat. Jak do tej pory, to jego największe osiągnięcie, ale liczy na więcej. Poza stand-upem próbuje też swoich sił w improwizacji scenicznej. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomną sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek.

Grzesiek Wójtowicz -
jeden z najmłodszych komików w kraju, wychowanek wrocławskich scen stand-upowych, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki z mikrofonem. Zapytany w jednym z wywiadów aby określił siebie w dwóch słowach odparł: kasjer-sprzedawca. Na scenie nie boli się kontaktu z widownia i przedstawia swoje przemyślenia na temat codzienności, frustracji otaczającego nas świata i gołębi. Ciężkie przeżycia małego grubego dziecka oraz anegdoty wzięte z życia pracowników sieciówek to jego specjalność.

Michał Leja - 
Michał Leja to stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2. 

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.
Od września jeździ po kraju ze swoim najnowszym materiałem "Wszystko pod kontrolą".

Prowadzenie: Michał Juszczak
Bilety: 20/25

Rezerwacja stolików:
emenago.com/i/vertigojazz

Wrocław

Stand-Up w Vertigo: Leja, Kasparek, Wójtowicz

20:30 13 czerwca 2018
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13, 50-123 Wrocław
20-25zł

Na wydarzeniu wystąpi