Stand - Up w Vertigo: Ewa Błachnio i Ewa Stasiewicz

Ostatni dzień wakacji kończymy gorąco i prześmiesznie! Wystąpią dla Was dwie wspaniałe Ewy. Ewa Stasiewicz i Ewa Błachnio!
Imprezę poprowadzi Michał Juszczak.

Ewa Błachnio- ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna wid Ewa Błachnio ownia!

Ewa Stasiewicz – komiczka o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz - https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/.
Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza własne, krótkie produkcje. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności, odnajdując schematy znane wszystkim. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc w klubie: emenago.com/i/vertigojazz

Wrocław

Stand - Up w Vertigo: Ewa Błachnio i Ewa Stasiewicz

20:00 31 sierpnia 2020
Vertigo Jazz Club & Restaurant, Oławska 13, 50-123 Wrocław