Stand Up w Fabryce | Jakszewicz, Skóra

Kolejna edycja Stand Up'u w Fabryce już za dwa tygodnie🎙
Wszystkich miłośników tej formy rozrywki zapraszamy serdecznie w niedzielę 20.01 na godzinę 18:00 😉 Imprezę tradycyjnie poprowadzi Tomek Kołecki, a rozśmieszać Was do łez będą:

Damian Skóra stand-up: Osoba transwiekowa, dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy gdzie udziela się także w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz: Rudowłosy choć bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Połowę życia siedzi w komedii i nie chce wyjść. Miłośnik historii... zabawnych historii i też tych złych. Rekonstruktor dobrych czasów. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec z zapędami. W życiu czuje się, jak ryba w termoforze. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Dobry obserwator cudzego życia, kiepski animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i siekiery. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Złoty członek grupy Stand-up Warmia

Serdecznie zapraszamy!

Gdynia

Stand Up w Fabryce | Jakszewicz, Skóra

18:00 20 stycznia 2019
Pub Fabryka Sportu, Tucholska 3, 81-171 Gdynia