Stand-Up w C-60: Magda Kubicka + open mic

Zapraszamy na kolejny Stand-Up w Gorzowie Wielkopolskim!

Tym razem na scenie gorzowskiego C-60 dziać się będą rzeczy niebywałe, bo oto 9.07 po raz pierwszy to Wy będziecie mieli szansę pokazać się na scenie!

Zapraszamy Was w poniedziałek 9.07 na pierwszy gorzowski open-mic w C-60. Jeżeli czujecie, że scena to Wasz żywioł, wśród znajomych uchodzicie za gadatliwych śmieszków i macie coś ciekawego do opowiedzenia, to właśnie macie swoje 5 minut! Kto wie, może będzie to początek Waszej przygody ze Stand-Upem!

Mamy miejsce dla 6 osób!

Zgłaszamy się mailowo na adres: biuro@dabe.szczecin.pl w treści podając imię, nazwisko, wiek oraz jedno (dosłownie) zdanie o sobie! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Dla występujących przewidziane małe niespodzianki ;)

Dodatkowo po open-micu na scenie pojawi się jedna z niewielu kobiet w polskiej komedii, która chwyciła za mikrofon i ze sceny bawi tłumy!

Gościem specjalnym będzie:

Magda Kubicka- młoda i dynamiczna. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo.

Imprezę poprowadzi:
Damian "Viking" Usewicz- szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat . Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizator ogromnej ilości imprez komediowych, współtwórca Stand-Up Szczecin, Szczecińskiej Ligi Stand-Upu, Szczecińskiej Sceny Komediowej. Gospodarz kilku scen stand-upowych w regionie. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie.

Bilety w cenie 15 / 20 zł dostępne online pod poniższym linkiem:

https://ticketos.pl/event/907/preview

Wydarzenie dla ludzi dorosłych z dystansem do siebie i Świata!

Do zobaczenia w C-60 !

Gorzów Wielkopolski

Stand-Up w C-60: Magda Kubicka + open mic

19:00 9 lipca 2018
C-60, Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
15-20zł

Na wydarzeniu wystąpią