Stand Up pod chmurką / Socha, Puzyr / Stacja Food Hall

Zaczynamy nasze lato na dachu Stacja Food Hall! ☀️☀️

Pierwszy przystanek: stand-up pod chmurką. Wystąpi znany i lubiany Mateusz Socha z nowym, testowym materiałem, a imprezę poprowadzi i również sprawdzi parę żartów Filip Puzyr. Odbędzie się też open mic.

Sprzedaż biletów (w cenie 30 zł) ruszy w poniedziałek, 8 czerwca
na stronie wydarzenia.stacjafoodhall.pl

❌Uwaga: ilość miejsc bardzo ograniczona, biletów będzie tylko 150. Kto pierwszy, ten lepszy. 😉

🔹 Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała gama wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

🔹 Filip Puzyr - Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Gdańsk

Stand Up pod chmurką / Socha, Puzyr / Stacja Food Hall

19:00 17 czerwca 2020
Stacja Food Hall, Jana Kilińskiego, 4, 80-452 Gdańsk

Na wydarzeniu wystąpią