Stand-Up nad Odrą : Wolańczyk, Reszela, Wójtowicz

OTWARCIE SCENY PLENEROWEJ WE WROCŁAWIU!
Już 16 maja zapraszamy Was na niesamowity wieczór ze Stand-Upem w Formie Płynnej! 
Na początek dwójka wspaniałych komików:

Paweł Reszela - Stand-Up Comedy - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony. Uczestnik projektu "Trasa 5 majków"

Grzegorz Wójtowicz Stand-Up - 21-latek, pochodzi z Kędzierzyna-Koźla, więc kiedy już wszystkie pięć dziewczyn z miasta odrzuciło go na Tinderze przyjechał na łowy do Wrocławia. Tam też stawiał swoje pierwsze kroki z mikrofonem na scenie. Opowiada historie o swoich podbojach na portalach randkowych i o grubych melanżach byłego ministranta. Przemyślenia na temat mediów społecznościowych oraz anegdoty wzięte z życia pracowników sklepów odzieżowych to jego specjalność. Dziecko spuszczone z rodzicielskiej smyczy do dużego miasta.

GOSPODARZ SCENY:
Janek Wolańczyk - Stand-Up - Je je je jedyny jąkający się Stand-Up'er w Polsce! Niepojęta energia sceniczna i genialne puenty tylko zapowiedź tego co Was czeka na jego występie! Występował w Comedy Central w programie Comedy Club. 

Wstęp Wolny!!! :)

* Impreza może zostać przełożona z powodu warunków pogodowych o czym poinformujemy do godziny 12:00 w dniu 16 maja! Ale wierzymy że pogoda się nad nami zlituje :)

Wrocław

Stand-Up nad Odrą : Wolańczyk, Reszela, Wójtowicz

20:00 16 maja 2018
Forma Płynna - Beach Bar Wrocław, Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 20, 50-370 Wrocław
Wstęp bezpłatny