Stand-Up Szczecin- Prawobrzeże: Juszczak, Wójtowicz, Ponttefski

Zapraszamy na WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP!

Stand-Up zawita ponownie na Prawobrzeże!

Tym razem trzech młodych, utalentowanych komików! W ich walce o sławę i Wasze śmiechy zobaczycie:

Michał Juszczak
Lider Wrocławski Stand-up. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Półfinalista 1 edycji Ligi Roast Battle. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Grzesiek Wójtowicz
Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Humor jego jest nieco brudny, nieco rubaszny, na pewno bezpośredni, ale nie odbiera mu to chłopięcego czaru, ponieważ jego żarty są okraszone skromnym uśmiechem, który zdaje się prezentować pewne zakłopotanie: “Przecież to nie jest tak, że tylko ja to widzę? Też to widzicie prawda? Że tutaj coś srogo nie gra?”.

Cezary Ponttefski
Jego domeną jest absurdalny humor dla wytrawnych miłośników komedii, których nudzą już zbyt bezpośrednie żarty i chłop przebrany za babę. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach bywał, roastował Popka, mogliście go oglądać na antenie Comedy Central.

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz

Bilety kupicie na miejscu oraz online w cenie:
20 zł- przedsprzedaż
30 zł- w dniu wydarzenia

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Szczecin

Stand-Up Szczecin- Prawobrzeże: Juszczak, Wójtowicz, Ponttefski

19:30 15 października 2019
"FreeBall" Klub Snooker & Bilard, Andrzeja Struga 44, 70-784 Szczecin