Stand-Up Poznań: Karol Modzelewski i Rafał Banaś

To wieczór stand-upowy, podczas którego zobaczycie:

Rafała Banasia w prapremierze godzinnego programu "Szakal 2: Szarpiący z kobrami". To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.

Karol Modzelewski natomiast wystąpi z rozszerzoną wersją programu "Afryka" - niewiarygodnej opowieści o rajdzie przez ten kontynent. Jeśli widzieliście już ten program w poprzedniej, skróconej wersji - ten występ będzie rozszerzony o ponad 20 minut prapremierowej, nowej części, a pozostałość w dużej mierze została zmieniona, więc znowu będziecie bawić się świetnie

---

Bilety: 10 PLN

LIczba miejsc mocno ograniczona.

---

Regulamin imprezy w reżimie sanitarnym
(opracowany na podstawie zalecanych obostrzeń MKiDN)

1. Wstęp na wydarzenie możłiwy jest dla osób powyżej 18-go roku życia.
2. Organizator zapewnia uczestnikom miejsca siedzące nienumerowane z zachowaniem wymaganego odstępu.
3. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa za pomocą materiałów ochronnych oraz zachowania dystansu społecznego.
4. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
5. Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do zebrania oraz udostępnienia danych osobowych na wniosek Głównego InspektoratuSanitarnego lub służb porządkowych.
6. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do respektowania komunikatów organizatora.
7. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
8. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Poznań

Stand-Up Poznań: Karol Modzelewski i Rafał Banaś

19:00 22 lipca 2020
BaRock Club, Wielka 9, 61-774 Poznań
10zł

Na wydarzeniu wystąpią