Stand-Up Popolsku: Jim Williams jest (almost) Bi-Lingual

Specjalne wydarzenie na lato!

Jim Williams to amerykański mim, aktor, clown, tancerz i stand-uper z dyplomem i przygniatającymi kredytami studenckimi na potwierdzenie powyższego. Jim od 11 lat żyje w Polsce. W tym czasie nauczył się mówić po polsku (z grubsza), jadł tradycyjną polską czerninę, zaczął palić, pozgarniał główne nagrody na topowych polskich festiwalach komediowych (zarówno za swoje show „Liquidmime” oparte na ruchu jak i za swój program stand-upowy UWAGA! I’m Gonna’ MÓWIĆ Popolsku!”), rzucił palenie, stworzył trójkę ludzi ze swoją polską żoną, czterokrotnie złożył wizytę na ostrym dużurze, znów zaczął palić, zakwalifikował się do półfinałów „Mam Talent”, rzucił palenie, założył anglojęzyczną grupę stand-upową we Wrocławiu, znów zaczął palić po czym rzucił i żyje aby opowiedzieć swoją histrię. 

Tego wieczora w Krakowie Jim da dwa występy: jeden po polsku i jeden po angielsku. Niektóre żarty się powtórzą, inne nie. Jeden występ będzie naszpikowany błędami gramatycznymi, drugi trochę mniej, oba będą przezabawne. 

W roli prowadzącego / supportu zobaczymy Damiana Skórę:

Damian Skóra - osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Kraków

Stand-Up Popolsku: Jim Williams jest (almost) Bi-Lingual

19:00 21 czerwca 2018
Dobry Kumpel Pub, Floriańska 47, 31-019 Kraków

Na wydarzeniu wystąpi