Stand Up Nowa Sól: Brudzewski & Gadowski & Kamyszek

Zapraszamy 13 września o 18:00 w premierowej realizacji w amfiteatrze na Harcerskiej Górce w Nowej Soli wystąpią dla Was:

🎤Maciej Brudzewski
Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu 2019 do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek prezentuje swój 3 program "Gniazdo Szerszeni", z którego dowiesz się m.in.:
- jak nie namawiać na trójkąt
- jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu
- skąd się biorą nazwiska
- jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens
- jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem
- jak nie usypiać dziecka
- co robią starzy ludzie w biedronce
- czemu strach iść do SPA

🎤Darek Gadowski
Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Prowadzenie imprezy:
🎤Krzysztof Kamyszek
Człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie pod koniec 2011 r. Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w głowie pojawiła się myśl - najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali…znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Jako aptekarz aplikuje widzom śmiech na różne sposoby.

Bilety od 30zł dostępne na kupbilecik.pl🎟

Wydarzenie organizowane z zachowaniem obowiązujących obostrzeń oraz zaleceń sanitarnych.😷

Nowa Sól

Stand Up Nowa Sól: Brudzewski & Gadowski & Kamyszek

18:00 13 września 2020
Amfiteatr - Harcerska Górka, Żwirki i Wigury, 67-100 Nowa Sól
30zł

Na wydarzeniu wystąpią