Stand Up: Magda Kubicka i Tomek Biskup

24 lutego prawdziwa ciekawostka w świecie stand-upu. Na scenie pojawi się kobieta. Na dodatek taka, która dogaduje się z biskupem. Wystąpią:

Magda Kubicka – komiczka, która mieszkała już prawie wszędzie. Od Lublina, przez Kraków, Puławy, Warszawę, aż po Mińsk Mazowiecki. Od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Niby krótko, a jednak przez ten czas wygrała liczne festiwale i konkursy oraz zdobyła wiele nagród publiczności , a także wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jedyny w swoim rodzaju biskup bez święceń. Na co dzień uśmiecha się rzadziej, niż deszcz pada na pustyni Gobi (roczna amplituda opadów wynosi 50-200 ml), a jednak na scenie potrafi być śmieszny. Uwielbia zamęczać ludzi całkowicie zbędnymi ciekawostkami (patrz nawias powyżej). Na szczęście podczas występu mówi o rzeczach bardziej przyziemnych – takich jak ściema w reklamach, podróże i problemy, jakie mogą wyniknąć ze zwykłej wycieczki do Castoramy. Prowadzi bloga oraz kanał na Youtubie. Występował w grupie AD HOC i kabarecie PUK (z którym zaliczył kilkanaście realizacji telewizyjnych). Jest jednym z nielicznych polskich komików, którzy grają też po angielsku i poza granicami kraju (na razie był w Berlinie i kilka razy w Budapeszcie :)

Bilety:
20 złotych w przedsprzedaży
25 złotych w dniu występu
Dostępne na barze Śląskiej oraz online

Gliwice

Stand Up: Magda Kubicka i Tomek Biskup

17:00 24 lutego 2019
Śląska, Plac Piastów 6, Gliwice

Na wydarzeniu wystąpią