Stand-Up Dębno S2E01 - Damian Kubik, Krzysztof Jahns

Zapraszamy na oficjalną inauguracje DRUGIEGO sezonu naszych comiesięcznych spotkań ze stand-upe!

Zapraszajcie znajomych, planujcie wspólny wypad bo oto 21.09, jak zawsze w Dębnowski Ośrodek Kultury Dok, wystąpią dla Was:

1) Damian Kubik- znany też jako Antoni Gorgoń Grucha, ale to nie Antoni tym razem wystąpi a Damian w całej stand-upowej okazałości! Nie taki młody, ale cholernie zdolny komik, który swoje zdolności szlifował na wielu scenach w całej Polsce w tym także w wielu realizacjach telewizyjnych!

2) Krzysztof Jahns- wielokrotnie pojawiał się w Waszych telewizroach. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca jak chociażby przed więzienną publikę. 

Najnowszy program „Piroman” to autorski stand-up Krzysztofa Jahnsa. Na szczęście dla widzów nie płoną domy i lasy, a powszechnie przyjęte stereotypy i utarte schematy. Autor niczym tytułowy piroman podpala odbiorców, narażając się młodym rodzicom, narodowcom, kotom, prezydentowi, użytkownikom Tindera oraz dżentelmenom sikającym na stojąco. Zabawa z ogniem, która bawiąc także uczy...

Prowadzenie: Damian "Viking" Usewicz

Bilety kupicie na miejscu oraz online w cenie:
20 zł- do 20.09
25 zł- w dniu wydarzenia

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety


Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Dabe
Dębnowski Ośrodek Kultury Dok

Partnerzy:
Vertigo Studio Reklamy
Ticketos

Patroni medialni:
Stand-Up Info

Dębno

Stand-Up Dębno S2E01 - Damian Kubik, Krzysztof Jahns

19:30 21 września 2019
Dębnowski Ośrodek Kultury Dok, Daszyńskiego 20, 74-400 Debno