Stand-Up City Gorzów (S2Ep01): Pałubski/ Usewicz

Witajcie w Stand-Up City 😃

Zasada jest prosta: Raz w miesiącu zapraszamy dla Was znakomitych komików. Ich cel jest jeden - rozbawić Was do łez i pomóc naładować baterie pozytywną energią na dłuuugie tygodnie.
Podczas pierwszego wieczoru nowego sezonu zaprezentują się przed Wami Michał Pałubski i Damian "Viking" Usewicz 😃

Michał Pałubski StandUp na życie czyli najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Damian "Viking" Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.
Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Gospodarzem wieczoru jest Alex Niebrzegowski


lub na miejscu:
Stand-Up City Gorzów: Sezon 2, Wieczór 1
Bowling City ul. Sikorskiego
19.07.2020 (czwartek)
start: 19:00

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Gorzów Wielkopolski

Stand-Up City Gorzów (S2Ep01): Pałubski/ Usewicz

19:00 17 września 2020
Bowling City, Sikorskiego 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Na wydarzeniu wystąpi