Stand Up City Gorzów (S01Ep02): Michał Kutek/Wojtek Pięta

Witajcie w Stand Up City :D

Zasada jest prosta: Raz w miesiącu zapraszamy dla Was znakomitych komików. Ich cel jest jeden - rozbawić Was do łez i pomóc naładować baterie pozytywną energią na dłuuugie tygodnie.

Podczas drugiego wieczoru zaprezentują się przed Wami
Michał Kutek i Wojtek Pięta :D

Michał Kutek - idący po swoje poznański komik, od niedawna mieszkaniec Warszawy. Swoją energią i błyskotliwością umysłu żadnej publiczności nie pozostawi sobie obojętną. Brał udział w Wielkich Trasach Stand-up Polska, Nowym Rozdaniu, grał na Gali Stand-upu w katowickim Spodku. Jednak tryumfy i sukcesy nikogo nie chronią od rozczarowań i frustracji, które Michał zawsze jako pierwsze bierze na komediowy warsztat by zaserwować je ze sceny jako tematy do pośmiania i refleksji.

Wojtek Pięta powraca na scenę ze swoim nowym materiałem „Zrzutka na alimenty”. Stresujące życie przyszłego męża przeplatane z historiami z niezapomnianych melanżów kawalera rozbawią was do łez. Wojtek nie pozostawia na sobie suchej nitki i bezkompromisowo opowiada o swoich przeżyciach. To wszystko i jeszcze więcej do usłyszenia na występach w twoim mieście!

Gospodarzem wieczoru jest Alex Niebrzegowski

Bilety w sprzedaży internetowej do nabycia już wkrótce :)

Stand up City Gorzów: Sezon 1, Wieczór 2
Bowling City
10.12.2019 (wtorek)
start: 20:00

Patroni medialni:
Stand-Up Info

* Impreza dla osób dorosłych
* Podczas imprezy obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

Gorzów Wielkopolski

Stand Up City Gorzów (S01Ep02): Michał Kutek/Wojtek Pięta

20:00 10 grudnia 2019
Bowling City, Sikorskiego 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Na wydarzeniu wystąpią