Stand Up # 5 w Ministerstwie

Kolejny wieczór stand up w Naszym Ministerstwie !!!!

U nas inaczej niż u konkurencji
NAJLEPSZY STAND UP w MIEŚCIE!!!!

Tym Razem Wystąpią !!!

Magda Kubicka – komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL.

Nie o taką Polskę walczyłam!” to najnowszy program Magdy Kubickiej. Przed obejrzeniem występu, wiele osób twierdzi, że: „jest za młoda na walkę o Polskę” lub „chyba jej się coś pomieszało i ciekawe co jej się w tej Polsce nie podoba”. W programie Magda mówi nie tylko o trudach korzystania z PKP i próbie zrobienia prawa jazdy, ale też o tym dlaczego tak trudno być matką chrzestną. Porusza też temat ekshibicjonizmu, o który została posądzona. To wszystko okraszone pikantnymi uwagami jej babci, która lubi wypić i straszy wnuki śmiercią. Babcia ma także dwie zasady: „bzykać się trzeba bez zobowiązań” i „chcę umrzeć przed premierą tego programu”. Premiera była, a babcia żyje, więc musicie to zobaczyć!

ale nie tylko ona ...mamy dla was jeszcze pare niespodzianek


Wojciech Mistarz: Człowiek wielu talentów: Komik, raper i... ratownik medyczny. Już sama ta mieszanka wydaje się dość zabawna... a o czym gada to już musicie posłuchać!

Oraz

Adam Małczyk o sobie:

Na scenie jestem już od 22 lat i jako komik przeszedłem wiele dróg. Stand Up jest dla mnie kolejną formą wyrazu artystycznego, ale przede wszystkim jest to kolejna możliwość do spotkań z publicznością. To jest moje paliwo, to jest moja energia, to mnie nakręca do działania. A w stand up-ie kontakt z publicznością jest najbardziej żywy i prawdziwy. Mój debiutancki program „Z własnej autopsji” napisało życie, a jak wiadomo życie pisze najlepsze scenariusze, ja to tylko ubieram w słowa. Myślę sobie, że jak ktoś debiutuje w moim wieku to po prostu trzeba przyjść i się z niego pośmiać 🙂


Kielce

Stand Up # 5 w Ministerstwie

20:00 12 czerwca 2019
Ministerstwo Śledzia i Wódki - Kielce, Świętego Leonarda 16/3, 25-311 Kielce

Na wydarzeniu wystąpi