Siedlce I Stand-Up I Michał Pałubski, Damian Usewicz

Zapraszamy na wieczór komediowy STAND-UP w Siedlcach!

Specjalnie dla Was w Pięć Sztuk wystąpią ze swoimi pełnymi programami:

Michał Pałubski StandUp na życie
czyli najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Damian "Viking" Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od niemal 10 lat. Jeden z twórców szczecińskiej (i nie tylko) sceny stand-up.

Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie.

W swoim programie "Historie" nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym do siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Bilety (ILOŚĆ MOCNO OGRANICZONA)
w cenie 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu imprezy
do kupienia na miejscu lub online:

*wydarzenie dla widzów dorosłych
*osoby przeszkadzające w występie zostaną wyproszone bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet

Siedlce

Siedlce I Stand-Up I Michał Pałubski, Damian Usewicz

19:30 14 grudnia 2019
Pięć Sztuk, 11 listopada 23, 08-110 Siedlce

Na wydarzeniu wystąpi