Scena Komediowa prezentuje:Nieudane Rozpoczęcie Sezonu

Scena Komediowa myśli o tych, którzy po wakacjach nie mają ochoty na ciężką pracę i nowe wyzwania. Podobnie mają Łukasz Kowalski, Robert Sztygowski i wyjątkowo Piotr Popek, którzy wystąpią dla Was!

Łukasz Kowalski - Kiedy ludzie widzą go w kościele, myślą Jezus. Kiedy widzą go w telewizji, myślą Janosik. Kiedy widzą go na ulicy, kiedy pije kubek świeżej kawy z dodatkiem mleka sojowego myślą debil. Kiedy podchodzą do niego spytać kim jest? Okazuje się, że jest głuchy. Jeżeli jesteś ciekawy, co słychać u głuchego, to kup mu aparat słuchowy. Należy do ekipy Stand-up Cisie.

Robert Sztygowski - Chłopak z najmniejszej miejscowości ze sceną Stand-upową w Polsce i być może na świecie, czyli z Cisia. Występuje już w Stand-upie już prawie rok, a ostatnio założył swoją stronę 'komika' na facebooku, więc teraz już potwierdzone, że na pewno nim jest. Jeżeli lubicie bezkompromisowe, ostre, pełne energii występy, to Robert raczej Wam się nie spodoba. Jest raczej spokojnym gościem, introwertykiem, mądry i głupi jednocześnie. Bardzo nie lubi pisać swoich opisów w trzeciej osobie, stąd możliwe Wasze uczucie, że ta zapowiedź jest trochę niezręczna. Ale jest one oczywiście mylne, to bardzo profesjonalny opis, pozbawiony wad i mankamentów. Także podsumowując, dobry chłopaczyna z niego, przyjdźcie, zobaczcie, nie rozczarujecie się. A jak się rozczarujecie, no to trudno, co zrobisz, takie życie.

Piotr Popek - Miłośnik alternatywy, herbaty i mieszkania samemu. Od ponad 4 lat na scenie komediowej, zbyt długo poza nią. Jeden ze współtwórców Leniwego Roasta i efektów specjalnych do rozdania nagród filmowych „Orły”. Wśród swoich inspiracji wymienia TJ Millera, Rorego Scovela, Tig Notaro, Todda Glassa, Zacha Galifianakisa i Grzegorza Halamę. Introwertyczna natura i skłonności do wydziwiania gwarantują osobliwe przeżycie komediowe. Nie szukając wydumanych tematów lubi skupiać się na tym co bezpośrednio go dotyczy – czyli głównie śmierci - czasem na związkach damsko-męskich.


Wydarzenie tylko dla osób dorosłych

Warszawa

Scena Komediowa prezentuje:Nieudane Rozpoczęcie Sezonu

20:00 4 września 2019
Poziomy, Nowy Świat 27a, 00-029 Warszawa