Scena Komediowa prezentuje: Kozłowski, Gosiński i Machnicki

Scena Komediowa zaprasza do Krakowa na występ trzech komików.

Łukasz Kozłowski - Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Patryk Gosiński - Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person.

Tomasz Machnicki - Tomek pochodzi z Nowej Huty i właśnie tam mierzy się z trudami życia codziennego. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie przed momentem zaparkował samochód. Nie wystąpił w Comedy Central ani w programie TVP "Tylko dla dorosłych". Wszystkie konkursy, które wygrał są mniej znane niż on sam. Wierzy, że to się zmieni. Zna też osobę, która w to wierzy i nie jest z nim spokrewniona.

Bilety:
15 zł w przedsprzedaży
----------------------------------------------------------------
UWAGA:
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Wydarzenie dla osób dorosłych!

Kraków

Scena Komediowa prezentuje: Kozłowski, Gosiński i Machnicki

19:00 8 grudnia 2019
LostBar, Szewska 20, 31-009 Kraków

Na wydarzeniu wystąpią