STAND UP w MUZEUM:Gosiński, Łobodziński, Kozłowski, Snitkowski

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na ostatni w tym roku stand-upowy wieczór pełen śmiechu!

Wystąpią:
Patryk Gosiński Stand Up - Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person.

Krzysztof Łobodziński - dziesięć lat gadał do ludzi, aż zebrał wszystko, czego nie mógł powiedzieć, i teraz Wam powie. Zabierze do piekarni, na wycieczkę i na wesele. Po jego występie poczujecie się lepiej. Ale każdy z innego powodu.

Łukasz Kozłowski - Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

Maciej Piotr Snitkowski- w roli prowadzącego-Hajnowianin - Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

Kiedy: 13.12.19, godz. 17.00
Gdzie: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42
Wstęp wolny
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.
*Nagrywanie dźwięku i obrazu zabronione, fotografowanie dozwolone.

Hajnówka

STAND UP w MUZEUM:Gosiński, Łobodziński, Kozłowski, Snitkowski

17:00 13 grudnia 2019
Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, 3 Maja 42, 17-200 Hajnówka
Wstęp bezpłatny