SOLD OUT! Wrocław: Szlify materiału przed trasą "Masochista"

Po miesiącach posuchy wracamy na scenę! Już 28 czerwca zapraszamy na szlify najnowszego programu Mateusza Sochy. Usłyszycie mix żartów z "Masochisty" i nowych, napisanych w czasie pandemii.

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

UWAGA!
- Wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko i wyłącznie w maseczce ochronnej!
- Bilety w cenie 40 zł
- Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców)
- Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
- Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo - wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.
- Wydarzenie z ograniczoną ilościa miejsc (miejsca nienumerowane z zachowaniem odpowiedniego dystansu)
- Prosimy o zabranie parasolek chociaż liczymy na bezdeszczowe popołudnie
- Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi

Wrocław

SOLD OUT! Wrocław: Szlify materiału przed trasą "Masochista"

18:00 28 czerwca 2020
ibis Styles Wroclaw Centrum, Plac Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław
40zł

Na wydarzeniu wystąpi