SOLD OUT Stand-Up w PifPaf - Magda Kubicka + openmic

Z powodu wiadomo jakim postanowiliśmy razem z Magda Kubicka przełożyć występ na 24 września. Nie wybaczylibyśmy sobie, gdybyśmy przez nasze spotkanie mogli narazić choć jedną osobę, a i nowe obostrzenia odnośnie ilość osób są dosyć uciążliwe.

Dużo zdrowia i szczęścia dla każdego z was :)

Oczywiście bilety są ważne a tym którym niestety z jakiegoś powodu nie będzie odpowiadało kupbilecik zwróci voucher - dodatkowo kupbilecik wyśle stosowny e-mail


Kolejną edycje naszego wieczoru z komedią czyli Stand-Up w Pif PAF zaszczyci przezabawna i przeurocza MAGDA KUBICKA z najnowszym swoim materiałem !!!!

„Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!

Impreze poprowadzi: Waber and Natan
Odbędzie się także openmic

Bilety w cenie:
25 PL dostępne online oraz 35 w dniu wydarzenia

Gdynia

SOLD OUT Stand-Up w PifPaf - Magda Kubicka + openmic

20:03 24 września 2020
PIF PAF, 10 lutego 23, 81-364 Gdynia
25-35zł