SOLD OUT - Puzyr przedstawia: Minkiewicz / Kutek / Brudzewski

W ramach drugiej imprezy z cyklu, z najwyższą przyjemnością, przedstawiam Państwu trzech prześmiesznych komików, a moich osobistych kumpli Maciej Brudzewski, Mieszko Minkiewicz, Michał Kutek. Trzy różne osobowości sceniczne i podejścia do bawienia ludzi - każde słuszne. Imprezę poprowadzę ja, czyli Filip Puzyr. Bardzo polecam.

MACIEJ BRUDZEWSKI

Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek zaprezentuje Wam swój 3 program, który już jest gotowy i od zaraz zacznie hulać na żywo! Do zobaczenia!

MIESZKO MINKIEWICZ

Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka. Lubi gry online i poniemieckie schrony.
Tym razem Mieszko pokaże swój nowy program: "Całujcie mnie wszyscy".

MICHAŁ KUTEK

Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha”. Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”.

Bilety w cenie 35 zł - internet / 40 zł w dniu wydarzenia
Kino Watra (Dom Harcerza) - wejście od strony ul. Ogarnej
Zapraszamy.

Gdańsk

SOLD OUT - Puzyr przedstawia: Minkiewicz / Kutek / Brudzewski

20:00 10 lutego 2020
Dom Harcerza, Za Murami 2/10, 80-823 Gdańsk