SOLD OUT! Białystok: Szulowski, Sobaniec - stand-up

Drugie mocne uderzenie w tym sezonie to świeżo upieczony youtubowy milioner - Piotr Zola Szulowski. Jego dwa poprzednie programy biją w sieci rekordy popularności, a kolejny - "Granice wytrzymałości" możne będzie zobaczyć u nas już w październiku. Zapraszamy!

🔥🎤 Piotr Zola Szulowski to niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii.

Na supporcie wystąpi Adam Sobaniec - jedyny człowiek na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem. Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

Zapraszamy!

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Bilety dostepne w trzech pulach na kupbilecik.pl:
1) Early Bird – 25zł
2) Regular – 30zł
3) Last Call – 35zł

Zapraszamy!
Kawiarnia Muzyczna FAMA
17.10.19
18:30

Patronat medialny:
BiałystokOnline.pl
Radio Akadera
----------------------------------------------
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Białystok

SOLD OUT! Białystok: Szulowski, Sobaniec - stand-up

18:30 17 października 2019
Kawiarnia Muzyczna FAMA, Legionowa 5, 15-281 Białystok