Próbka stand-upu: Resort Komedii | PFS 2020

Polski Festiwal Stand-upu to wielkie komediowe święto, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw w różnych zaprzyjaźnionych miejscach, gdzie komedia toczy swój bieg na co dzień ❤️

✔️"Próbka komedii" to przedstawienie komików z Polski, a nawet i zza granicy, którzy nie są znani z pierwszych stron gazet (zresztą kto teraz czyta gazety, chyba tylko Iwan i Delfin. Delfiny nie czytają, a dla Iwana czytanie ze zrozumieniem i szczepionki stanowią problem..., wracając🙃), jednak ich potencjał może obudzić się w każdej chwili - wystarczy dać im 5 - 10 minut na scenie. 🔥

Wieczór poprowadzi Łukasz Kowalski
Zgłoszenia artystów, którzy chcą być częścią Festiwalu przyjmujemy mailowo mailowo na: rezerwacjanastandup@gmail.com, z dopiskiem "Próbka stand-upu: Resort Komedii". W treści krótki opis i jak masz video jak nie przynajmniej jedno foto (nie musi być z mikrofonem) 🤓.

Do zobaczenia
------------------------------------------------------------------------------
W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
+ Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
+ Kupując bilet uczestnik równoznacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
+ Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Warszawa

Próbka stand-upu: Resort Komedii | PFS 2020

18:00 7 sierpnia 2020
Resort Komedii, Bielańska 1, 00-086 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpi