Poznań | Bartosz Zalewski & Jacek Stramik & D. Ratajczak

hype-art management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP w Twoim mieście. Wystąpią wybitni w swej sztuce artyści Bartosz Zalewski i Jacek Stramik, a support zapewni równie wybitny Darek Ratajczak. 🎉🎊

---

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa".

Jacek Stramik o sobie: moje stand-upowe CV obejmuje występy na najprzeróżniejszych scenach w kraju, a także poza jego granicami. Pojawiałem się na antenach rodzimych stacji telewizjach; zarówno ogólnopolskich (TVN, Comedy Central, TVP, Polsat) jak i lokalnych (Telewizja Kablowa Koszalin TV MAX, WTK – Pierwsze źródło informacji i rozrywki – Poznań). Jeden z moich setów znajduje się na popularnej platformie streamingowej Netflix i prawdopodobnie będzie się tam znajdował długo, nie wiem jak długo; zgubiłem umowę i nie pamiętam. Liczne fragmenty moich występów są na YouTube, dłuższe z nich zatytułowałem: „Smucikoń” i „Dobry jak chleb”. Jeden zaprowadził mnie nawet na salę sądową, o czym opowiem na scenie i m. in. dlatego mój najnowszy materiał zatytułowałem „Oskarżony”.Support zapewni filar poznańskiej sceny, pogrobowiec PDG i git prawdziwy Darek Ratajczak.
--------

Bilety:

- przedsprzedaż online:
30 PLN


- w dniu wydarzenia: 40 PLN


---
Regulamin imprezy w reżimie sanitarnym
(opracowany na podstawie zalecanych obostrzeń MKiDN)

1. Wstęp na wydarzenie możłiwy jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
2. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa za pomocą materiałów ochronnych oraz zachowania dystansu społecznego.
3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
4. Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do zebrania oraz udostępnienia danych osobowych na wniosek Głównego InspektoratuSanitarnego lub służb porządkowych.
5. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do respektowania komunikatów organizatora.
6. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
7. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Poznań

Poznań | Bartosz Zalewski & Jacek Stramik & D. Ratajczak

19:00 28 sierpnia 2020
TROPS Akademickie Centrum Kultury, ul. Św. Rocha 9, 61-142 Poznań

Na wydarzeniu wystąpią