Poznań! Mateusz Socha - "Król piaskownicy" | Nagranie

UWAGA! Ten program był już grany w Poznaniu w połowie grudnia 2018. Więc jeżeli ktoś już widział Mateusza w tym wydaniu to polecamy nie przychodzić :)

Już 15 lipca w poznańskim BaRocku, ze swoim solowym programem zagra Mateusz Socha! Będzie to ostatni występ Mateusza z tym programem w Poznaniu.

Występ zostanie w całości zarejestrowany.

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Oprócz Mateusza na scenie pojawi się Tomasz Kwiatkowski.

Bilety w cenie 35 zł dostępne online.
W dniu wydarzenia cena biletów skoczy do 45 zł.

Poznań

Poznań! Mateusz Socha - "Król piaskownicy" | Nagranie

19:00 15 lipca 2019
BaRock Club, Wielka 9, 61-774 Poznań