Potocka&Kozłowski prezentują: Magda Kubicka

Z wiadomego powodu data wydarzenia zostaje zmieniona
z 19 kwietnia na 18 października 2020r.
Wtedy to w Białymstoku wystąpi ze swoim najnowszym programem Magda Kubicka.
Razem z nią na scenie ze swoimi najświeższymi żartami pojawi się Paulina Potocka.

„Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!


Paulina Potocka - Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Prowadzenie: Łukasz Kozłowski

Bilety: 25 zł / 30 zł
drzwi otwieramy o godz. 19:00
Start: godz. 20:00

Wydarzenie dla dorosłych!!!

Zapraszamy!

*Brak zgody na nagrywanie audio/video.
*Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.

Białystok

Potocka&Kozłowski prezentują: Magda Kubicka

20:00 18 października 2020
Motopub, Młynowa 14, 15-404 Białystok