Potocka&Kozłowski prezentują: Jaksa & Skóra

Kolejna impreza komediowa “Stand-up na Młynowej”. “Potocka&Kozłowski prezentują” prowadzący regularną imprezę, którą znacie z Motopubu po raz kolejny zapraszają najlepszych komików z całej Polski. Cykl imprez odbywa się od czerwca do sierpnia.

26 sierpnia o 20:00 na naszej scenie wystąpią nietuzinkowi standuperzy, Damian Skóra oraz Arkadiusz "Jaksa" Jakszewicz. Zapraszamy na dwa programy dwóch komików. Każdy ma po jednym. Imprezę poprowadzą Paulina Potocka i Łukasz Kozłowski.

DAMIAN SKÓRA Komik, muzyk, średniego wzrostu, umiarkowana wada wzroku, stolec w normie, przeciwwskazań do przyjścia na jego występ nie stwierdzono. Damian to osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 31-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Aktywny muzyk, posiada na swoim koncie kilka projektów, z którymi zaliczył występy w TV i na festiwalach, oraz dla 8 osób w Pszczynie. Kilkakrotnie gościł na antenie Comedy Central, na YouTube, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje). Nieskutecznie zakisił w tym roku dwa słoiki ogórków. Skutecznie za to napisał własny opis w trzeciej osobie. W najnowszym programie mówi żarty oraz inne rzeczy przydatne do śmiania. Prowadzi także kurs warsztatów oraz szkolenia z kursów.

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii... zabawnych historii, a wręcz historyjek, na które nikt by nie zwrócił uwagi. A jednak znaleźć można i słowo i kropkę nad "r" i sens i żart ukryty pod wywrotką wege tataru. Zawsze się zastanawiał, czy ktoś czyta te opisy i po co. Ale dlaczego?. Jedyny prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w Comedy Central Polska i okolice. Jeśli opis komika jest w stanie zachęcić do przyjścia na występ, to osiągnęliśmy pełny sukces. Do zobaczenia zatem drodzy ludzie! - tak powiedział niedoszły amant i umarł przedwcześnie śmiercią piękną i niekiedy dostojną. Zaprezentuje słynny program "Może być" oraz elementy nowiutkiego materiału.

UWAGA: Mała zmiana.
Stand-UP jest biletowany. Pula biletów ograniczona. Nie zwlekaj z zakupem do ostatniej chwili 

Jak zgłodniejesz, to nakarmimy:
ZAPIEKAMY
NOCNA PIZZA
O KURCZE
KEBSON EXPRESS

 OK Taxi Białystok
Dołącz do Nas:
 Instagram
mlynowa_bialystok
 Nasz hashtag: #młynowa

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM! 
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w ogródku Młynowa przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników.
Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób.
Osoby pod wpływem znaczących ilości alkoholu i niekulturalne nie zostaną wpuszczone na strefę Młynowa.
______________________
Młynowa
Z miłości do jedzenia, muzyki i przyjaźni.
ul. Młynowa 6.

Białystok

Potocka&Kozłowski prezentują: Jaksa & Skóra

20:00 26 sierpnia 2021
Streat Food Młynowa, Młynowa 6, 15-404 Białystok