Popek i Czarek w 2022

Pewien wybitny molestator Woody Allen powiedział kiedyś takie słowa: "chcesz rozśmieszyć Boga? powiedz mu o swoich planach na 9 maja 2022".

To może się wydawać, że to żart, że heheheh, ale wymyślili, za 4 lata po co to tak już wydarzenie zakładać, no niepoważni. ale to moi drodzy żadne żarty nie są. Ugułem chodzi o to, że Young Popas i Young Ponti wystąpią ze swoimi świeżymi rzeczami 9 maja 2022 w Localu na Mokotowie. Będzie to wieczór niezapomniany, oprócz występu tych dwóch young gagatków będzie masa niespodzianek, nie wiadomo jeszcze kto będzie prowadził tę imprezę, ale w gruncie rzeczy jest sporo czasu na ogarnięcie.
wydarzenie będzie srogo promowane w różnych mediach, my też będziemy starać się na bieżąco tutaj wrzucać rzeczy jakieś ważniejsze, na przykład będą się pojawiać nagrania promocyjne, zdjęcia z naszych urodzin oraz coroczne rozliczenie pitów.

Bilety są z wyprzedzeniem bardzo tanie tak jak w polskim busie, zaczynamy od piątala, ale uwaga, bo z każdym kolejnym rokiem ich cena będzie podskakiwać o piątala, także kto się waha to w sumie ma jeszcze parę miechów do sylwestra.
no i co no... widzimy się kochani na sztywniutko, proszę sobie zabukować, bo to jest najbardziej wyczekiwane wydarzenie stand-upowe roku 2022.

PS
Przewidujemy również część open mic Są 3 miejsca wg kolejności zgłoszeń (piszcie w dyskusji pod wydarzeniem!)

Warszawa

Popek i Czarek w 2022

20:00 9 maja 2022
LOCAL na Mokotowie, ul. Sandomierska 13 wejście od ul. Rejtana, 02-567 Warszawa

Na wydarzeniu wystąpią