Pomagamy Karolinie - Stand-up w klubie Eljazz!

Drugim eventem w ramach akcji "Pomagamy Karolinie walczyć z SM" jest stand-up w klubie Eljazz. W akcję zaangażowali się wyjątkowi goście, czyli Brothells StandUp Group!

O występujących:
Michał Pałubski, aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!
Czy Jakub Ćwiek - oderwany od rzeczywistości pisarz fantasy - może mieć coś do powiedzenia o normalnym życiu? Czy Maciej Linke - wytatuowany wojownik o prezencji drwala - potrafi wzruszyć i rozśmieszyć?
Oto Michał Pałubski i Brothells - nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

Na scenie pojawią się również open-mikerzy chętni wesprzeć akcję. Szykują się co najmniej dwie godziny świetnej zabawy, a wszystko w ramach akcji wspierającej studentkę UKW!

Prowadzenie Jakub Poczęty-Błażewicz


Koszt biletu 15 zł. Bilet można zakupić w dniu koncertu w klubie Eljazz, można go także zarezerwować pisząc maila na adres: pomagamykarolinie@wp.pl.
Cały dochód uzyskany z biletów zostanie przeznaczony na pomoc w leczeniu i rehabilitacji Karoliny Pałasz.

*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Bydgoszcz

Pomagamy Karolinie - Stand-up w klubie Eljazz!

20:00 27 marca 2019
Eljazz, ul. Kręta 3, 85-117 Bydgoszcz

Na wydarzeniu wystąpi