PUZYR / SPLIN - stand-up w GDYNI

Gdzie: Drugi DOM, Gdynia
Kiedy: 15.12.2018, godzina 19:00
Bilety: 20 zł przedsprzedaż internetowa / 25 zł w dniu występu 

Przedświątecznie zapraszamy do Drugiego DOMU na wieczór ze stand-up comedy, podczas którego wystąpimy dla Was my, Piotr Splin oraz Filip Puzyr, czyli dwóch trójmiejskich komików, których zapewne mogliście zobaczyć gdzieś na supporcie, open-micu czy innym testowaniu materiału. Może ktoś nawet trafił na nasze filmiki w sieci? Tym razem bierzemy sprawę w swoje ręce i zaprezentujemy nasze najlepsze żarty. A po występie można rozgrzać wątroby przed kolędowaniem.

O zdanie na temat występujących zapytaliśmy wyjątkowe osobistości.

Piotr Splin o Filipie Puzyrze:

"Ciężko o nim cokolwiek napisać, bo będąc szczerym wobec mojego spojrzenia na rzeczywistość powinienem go w ogóle nie lubić. A lubię, ba nawet cenię, co jest chyba jeszcze gorsze. Improwizator, stand-uper, judoka - i wszystko to robi na wysokim poziomie. A do tego sukinsyn przystojny i ma bardzo szerokie horyzonty, co przejawia się zarówno w jego żartach jak i zwyczajnej rozmowie. A nie powinno tak być, w końcu ludowa mądrość mówi, że nie można mieć wszystkiego. I irytowałoby mnie to, gdyby nie jedna rzecz - Filip na to pracuje i jest po prostu bardzo dobrym ziomem. Dlatego też jego progres, który postępuje z dnia na dzień w zastraszającym tempie, cieszy i wzbudza we mnie ducha zdrowej (miejmy nadzieję) rywalizacji."

Filip Puzyr o Piotrze Splinie:

"Piotrek to jedna z niewielu osób, którym emploi nerda-lamusa służy. Nawet kiedy mędrkowatym tonem prawi na tematy ważne, myślisz sobie - skurwysyn jest bystry. W dodatku uprawia seks z atrakcyjną kobietą. To chyba ostateczny argument, że wyciska ze swojego wizerunku maksa. Erudyta pełną gębą. Obyty ze świata ideii, węgierskiego komiksu gatunkowego i ambitnej pornografii. Rzuć kamieniem w popkulturę - on tam był i ma wyrobioną opinię. Komik gotowy za strukturę żartu oddać życie, które w gruncie rzeczy ceni umiarkowanie, a życiu bez komedii to już całkiem pluje w twarz. Znaczyło by, że się opłaca. Zanim usłyszycie jego tekst, 69 razy zdąży w niego zwątpić i 70 razy zamknąć nim speciala w głowie. Między innymi dlatego tak dobrze się rozumiemy. Wyjątkowo inteligentny, zabawny i szczery w swojej empatii typ. Mało takich."

No i będzie open-mic, wiadomka.

Gdynia

PUZYR / SPLIN - stand-up w GDYNI

19:00 15 grudnia 2018
Drugi DOM, Ul. Pułaskiego 6, 81-368 Gdynia
20-25zł

Na wydarzeniu wystąpi