Ostróda - amfiteatr | Piotr ZOLA Szulowski

🔥🎤 Piotr Zola Szulowski - niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce.

Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii.

Piewszy program 'Oczy Tygrysa' w samym serwisie Youtube zyskał już prawie 3 miliony wyświetleń.

support: Adam Sobaniec


* Obiekt jest w pełni zadaszony.

--------

Bilety:

* przedsprzedaż online:

Sektory B, D - 45 PLN
Sektor C - 50 PLN
Sektor VIP - 60 PLN

--------

Regulamin imprezy w reżimie sanitarnym
(opracowany na podstawie zalecanych obostrzeń MKiDN)

1. Wstęp na wydarzenie możłiwy jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
2. Organizator zapewnia uczestnikom miejsca siedzące numerowane zgodnie z dokonaną rezerwacją. (co drugie miejsce pozostaje wolne czyli np. miejsca o numerze 1 i 3 w jednym rzędzie są miejscami obok siebie)
3. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa za pomocą materiałów ochronnych oraz zachowania dystansu społecznego.
4. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
5. Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do zebrania oraz udostępnienia danych osobowych na wniosek Głównego InspektoratuSanitarnego lub służb porządkowych. Dane będą przechowywane do 14 dni od dnia wydarzenia.
6. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do respektowania komunikatów organizatora.
7. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
8. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Ostróda

Ostróda - amfiteatr | Piotr ZOLA Szulowski

20:00 6 sierpnia 2020
Amfiteatr Ostróda, Mickiewicza 17A, 14-100 Ostróda
45-60zł

Na wydarzeniu wystąpią