Nowy termin!Stand-up Wałbrzych:Bartosz Zalewski i Darek Gadowski

Osoby, które kupiły bilety na platformie bilety.wok.walbrzych.pl oraz w kasach WOK na wydarzenie, mogą dokonać zwrotu biletów (na podstawie paragonu/biletu) w kasach WOK, jak tylko ośrodek będzie już otwarty. Informacja o otwarciu będzie zamieszczona na stronie WOK i na fb.

Siemano Wałbrzych! Już w marcu kolejna edycja i kolejny komicy. Tym razem wystąpi:
Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, dwa (trzy jeśli czytasz to po 25.06.19) do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:
"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Darek Gadowski - czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Na prowadzeniu nasz gospodarz Ryszard Mazur

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu imprezy

*Bilety dostępne online na stronie WOK oraz w kasach WOK
**Wstęp na wydarzenie dla osób pełnoletnich
***Zakaz nagrywania i rejestrowania występu w żadnej formie
****OSOBY PRZESZKADZAJĄCE KOMIKOM W WYSTĘPIE BĘDĄ WYPROSZONE BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU BILETU !!!

Wałbrzych

Nowy termin!Stand-up Wałbrzych:Bartosz Zalewski i Darek Gadowski

19:00 20 września 2020
Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Piotra Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych

Na wydarzeniu wystąpią