Mikołajkowy stand-up | Sobaniec, Jakszewicz, Ozimiński : Kutno

Kolejna odsłona stand-upu w Kutnie w Pubie Altenatywa. Tym razem wieczó poprowadzi już ktoś kogo mieliście okazję widzieć a mianowicie Kamil Ozimiński

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Rudobrody mówi historie śmieszne według siebie i kilku innych osób. Dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził i umarł zaraz po tym. Występował w Comedy Central Polska, a także w Suwałkach.

Adam Sobaniec! Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem. Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

W trakcie występu odbędzie się też open majk. Prosimy zapisywać się w wiadomościach prywatnych do Alternatywa Kutno.

Bilety można rezerwować również na miejscu a odebrać je w dniu występu o ile jeszcze będą:)

* wydarzenie dla osób pełnoletnich
* nagrywanie komików na telefon jest zabronione
* osoby przeszkadzające w występie będą wyproszone bez możiwości zwrotu pieniędzy za bilet

Kutno

Mikołajkowy stand-up | Sobaniec, Jakszewicz, Ozimiński : Kutno

20:00 5 grudnia 2019
Alternatywa Kutno, Plac Piłsudskiego 9, 99-300 Kutno