Magda Kubicka i Paulina Potocka w Białymstoku |stand-up| Love me Tinder

Już 18.10.2020r. w Białymstoku wystąpi ze swoim najnowszym programem Magda Kubicka.
Wydarzenie o 20:00 jest wyprzedane, zatem uruchamiamy kolejny termin! Zapraszamy o 17:30!

Razem z nią na scenie ze swoimi najświeższymi żartami pojawi się Paulina Potocka.

„Love me Tinder” – to najnowszy program Magdy Kubickiej. Po pierwszym „Nie o taką Polskę walczyłam” Magda dołączyła do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperek, a jej komedia została doceniona przez tysiące fanów.

Z nowego programu dowiecie się między innymi jak to jest grać dla dekarzy, rozmawiać z pijanym ślusarzem i mieć szalonego ginekologa, który kojarzy cię z internetu. Magda poruszy ważną kwestię znieczulicy społecznej i oszczędzania na emeryturę. Opowie też, jak jeździ jej się autem, skoro jakimś cudem udało jej się mieć prawko. Czy będzie coś o babci? Nie może nie być! Czy będzie coś o ludziach, którzy jej nie lubią? No pewnie! Czy będzie Tinder? Przyjdźcie, a się przekonacie!


Paulina Potocka - Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

Białystok

Magda Kubicka i Paulina Potocka w Białymstoku |stand-up| Love me Tinder

17:30 18 października 2020
Motopub, Młynowa 14, 15-404 Białystok

Na wydarzeniu wystąpią