Lobo StandsUp Vol.8 w Szczecinie

No i jedziemy z Lobo StandsUp Vol.8! Zapowiada się wyjątkowy wieczór, bo świętować będziemy urodziny naszego gospodarza - Macieja Lobo Linke!!!

Gwiazdą Wieczoru tej odsłony będzie Damian Skóra - Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki".

Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się również w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

W zeszłym roku zdobył główną nagrode na festiwalu komediowym „Ludzik” w Koszalinie. Od kwietnia można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której niedawno zrealizował nagranie fragmentu swojego materiału.Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. "Co?!", który cieszy się bardzo dobrym odbiorem.

tutaj link do całego materiału na youtube: http://tinyurl.com/y2uvcxt9

Oprócz niego scenę rozpalą znani Wam już OpenMikerzy wraz ze specjalnymi urodzinowymi gośćmi, którzy na tą okazję przygotują mega mocne żarty.

Tak więc bądźcie gotowi na szalony wieczór w Barze Czystym!

BILETY pierwsza pula (20 zł) i druga pula (25) - do nabycia na www.kupbilecik.pl; w dniu występu w cenie 30 zł do nabycia na miejscu (liczba miejsc ograniczona)

Szczecin

Lobo StandsUp Vol.8 w Szczecinie

19:30 12 maja 2019
Bar Czysty, Bogusława X 8, 70-440 Szczecin

Na wydarzeniu wystąpi