Lobo StandsUp Vol.11

Nadszedł czas by ogłosić Lobo StandsUp Vol.11! Szykujcie się więc na to co lubicie najbardziej, ostry humor, cięte wymiany zdań i doskonałą zabawę!

Tym razem Nasz gospodarz Maciej „Lobo” Linke ściąga do Baru Czystego Aleksandrę Petrus czyli Monster Truck’a ukrytego w Maluchu. Ta niezwykła kobieta rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością, nie boi się niczego i nikogo. Ty możesz jej nie zobaczyć, ale bądź pewien - zawsze usłyszysz!

Jeszcze nie jesteście przekonani? No to wiedzcie, że Ola wystąpi u nas premierowo ze swoim nowym programem, zatytułowanym "Kolejny biały facet", co w połączeniu z informacją, że na supporcie pojawi się znany Wam, biały od krzywy nos po wielkie stopy Jakub Ćwiek gwarantuje solidną dawkę przekomarzanek. Czyżby w powietrzu niósł się zapach roasta? Sprawdźcie!

Na dokładkę dorzucimy jeszcze bandę znanych i lubianych OpenMikerów, co, wiecie to już dobrze, podkręci dawkę śmiechu i może wywołać bóle brzucha!

BILETY pierwsza pula (20 zł) i druga pula (25); w dniu występu w cenie 30 zł do nabycia na miejscu (liczba miejsc ograniczona)

Szczecin

Lobo StandsUp Vol.11

19:30 25 sierpnia 2019
Bar Czysty, Bogusława X 8, 70-440 Szczecin

Na wydarzeniu wystąpi